۳. کلسترول بد را کاهش میدهد

همچنین این ویتامین با ایجاد لایه محافظ بر روی مو باعث کاهش آسیب ناشی از پرتوهای مضر نور خورشید شده و رطوبت مو را نیز تأمین می­کند. دیگر ترکیب گیاهی مؤثر این ماسک، روغن­ زیتون است که برای بازگرداندن رطوبت مورد نیاز موهای خشک و آسیب ­دیده بسیار مفید است. صمغ کتیرای به­ کار­ رفته در آن به ­خوبی موهای آسیب ­دیده را تقویت و درمان کرده و ظاهری بسیار درخشان به آن­ می­ دهد. همچنین عصاره گل محمدی به ­عنوان آب­رسان عمل کرده و با رطوبت­ رسانی به مو، نرم ­کنندۀ فوق­ العاده ­ای برای آن به ­شمار می ­رود.

ویتامین E موجود در این ماسک گیاهی به داخل فولیکول مو نفوذ کرده و باعث تقویت مو می ­شود. روغن های گیاهی ارگانیک موجود در این محصول به همراه ویتامینهای B3 و B6 باعث تقویت، نرمی، درخشش و خوش­ حالتی مو می شود. به همین دلیل بهتر است قبل از مصرف آن را بپزید. این محصول حرفه ­ای برای احیا و ترمیم انواع مو طراحی­ شده است. روغن بادام منبعی سرشار از منیزیم است و به جلوگیری از ریزش مو بسیار کمک میکند. گلیسیرین نیز به­ عنوان یک آب­رسان در این محصول به­ کار­ رفته است. در حال حاضر تنها بیمارانی که کمبود این ویتامینها را دارند باید آنها را به عنوان مکمل مصرف کنند.

امیدواریم به کمک این مقاله بتوانید بهترین تغذیه دوران شیردهی را داشته باشید. تغذیه دیسک گردن میتواند عوارض ناشی از بیرونزدگی یا فتق دیسک را بکاهد. تهیه انواع شیر با مزههای متنوع کمک میکند تا از طعم یکنواخت آن دور شویم و این برای کسانی که به طعم شیر علاقهای ندارند، تجربهای خوشایند است، بهخصوص که میتواند مصرف یک منبع کلسیمی غنی را برای کودکان آسانتر کند. به طور کلی انواع چیپس میوه ها دارای انرژی و ارزش غذایی بالاست و می توان نیاز بدن را به انواع ویتامین ها جبران می کند. جو ممکن است همانند غلات دیگر مانند جو دو سر، گندم و کینوآ معروف نباشد اما دارای مزایای چشمگیری است.

همچنین در میان سبزیها سبزیهای تیره برگ ویتامین C بیشتری دارند و جعفری شش تا هفت برابر سایر سبزیها دارای ویتامین C میباشد.بهترین شکل مصرف منابع حاوی ویتامین C مصرف خام آنها است. روغن بادام نیز دیگر ترکیب شگفت انگیز این محصول است. دیگر ماده مؤثر این ماسک گیاهی، عصاره رزماری است. این ویتامین، یک ویتامین محلول در آب است که بخشی از کو آنزیمی است که به سوختوساز انرژی کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید