۳. کلسترول بد را کاهش میدهد

علاوه بر این، کیوی سرشار از ویتامین A است (1 گرم در هر 100 گرم) که برای چشم مفید است. آندروفرتی از مکملهای تقویت اسپرم است که در تولید اسپرم خوب و باکیفیت تاثیر فراوانی دارد. بهبود کیفیت تخمک، بهبود عملکرد تخمدان، پیشگیری از پیشرفت بیماریهای عفونی در سیستمهای ادراری-تناسلی و کاهش احتمال بروز عوارض بارداری و حتی افزایش دهنده شانس موفقیت آی وی اف، بخشی از ویژگیهای این مکمل تقویت باروری بانوان است. کیوی فرآیند انعقاد خون را در بسیاری از افراد آهسته می کند و این عامل ممکن است باعث آسیب شدید به افراد مبتلا به اختلالات خونریزی شود.

برخی افراد برای شیرین و طعم دار کردن میوه های خشک، قبل از خشک شدن به آنها شکر یا شربت اضافه می کنند. در ژل Baby Dance به جای استفاده از پارابن از روغن گل سرخ به عنوان نگهدارنده استفاده شده است. خاصیت ایزوتونیک: Baby dance یک فرمول منحصر به فرد ایزوتونیک دارد.

جالب است بدانید که Baby Dance دارای ۷ pH است و در زمان مناسب آماده شدن برای بارداری به اسپرم کمک میکند تا از رحم عبور کند و به تخمک برسد؛ همچنین حاوی هیچ ماده مضری برای تخمک یا اسپرم نیست. این میوه به سالم نگه داشتن بینایی، مراقبت از پوست، سیستم عصبی، سلامت استخوانها و دندانها کمک میکند. استفاده از اووابوست با داشتن ترکیباتی چون انواع ویتامینهای ضروری، آنتی اکسیدانتها ،CoQ10، ویتامین E، عصاره هسته انگور و آلفا لیپوئیک اسید موجب بهبود عملکرد تخمدان، افزایش انرژی درونی تخمک و ایجاد تخمکهای سالمتر برای یک باروری موفق میشود.

مصرف منظم آب کیوی، در دفع سموم و مواد اضافی در بدن موثر است بنابراین، باعث داشتن پوستی سالم و درخشان می شود. عدم وجود Paraben در ژل بیبی دنس: پارابن از جمله موادی است که در لوبریکنتهای موجود در بازار به عنوان نگهدارنده استفاده میشود و به دلیل دارا بودن فرمول xenoestrogen از نظر شیمیایی همانند استروژن در بدن عمل کرده و موجب سرطانهای اندام تولید مثل میشود. PH مناسب برای اسپرم: در دوره سیکل قاعدگی اکو سیستم واژن سالم دارای PH4 است؛ اما در زمان باروری دقیقا قبل از تخمک گذاری بدن شروع به تولید موکوس سرویکسی کرده و PH را به ۷ نزدیک میکند تا محیط مناسبی برای زنده ماندن اسپرم و شنای اسپرم در لولههای فالوپ ایجاد شود؛ زیرا اسپرم در محیطی با PH4 (اسیدی) زنده نمیماند.

دیدگاهتان را بنویسید