۴ ویتامین و ماده معدنیِ ضروری برای قلب – ایسنا

پس هرگز به دنبال رژیم های تک غذایی نروید چون شما را با کمبود ویتامین های بسیاری روبه رو می کند. به عنوان یک آرام بخش است: دو نوع گیامغذی موجود در عناب، ساپونین ها و فلاونوئیدها باعث ایجاد تغییر در انتقال دهندههای عصبی از جمله GABA و سروتونین میشوند که میتوانند خواب راحتتر را برای شما فراهم کنند.

کسانی که دچار ورم معده، زخم معده ، آریتمی قلبی، سابقه سکته قلبی و مبتلا به بیماریهای کلیوی و کبدی هستند، تنها با دستور پزشک باید این آمپول را مصرف کنند. روزانه مراجعین بسیاری به داروخانه شبانه روزی دکتری حریری و میرنظامی که داروخانه آنلاین مهتاطب زیر مجموعه ی آن است، مراجعه می کنند و از ما می خواهند که بهترین قرص ویتامین برای مو را معرفی کنیم! برخی ویتامین ها و مواد معدنی نشان داده شده که به عنوان آنتی اکسیدان عمل می کنند. این ویتامین عمل ساخت و نگه داری سلول ها را بر عهده دارد. دکتر گلاتر میگوید: اکیناسه (سرخارگل) یکی از درمانهای معمول سرماخوردگی است که ممکن است اثر بخشی رقیق کنندههای خون را کاهش دهد و خطر سکته را افزایش دهد.

مصرف چربی های سالم را افزایش دهید. این موجب خونریزی پس از سکته یا جراحت شده و خطر بالای خونریزی داخلی را بوجود آورد. اغلب پس از اینکه به مدت شش تا هشت هفته مصرف شود میتواند موجب حمله قلبی شود و ممکن است موجب سکته یا ضربه مغزی شود.

سرطان سر و گردن: مصرف ویتامین E (توکوفرول) روزانه در طول پرتودرمانی و به مدت 3 سال پس از پایان درمان به نظر نمی رسد خطر عود سرطان سر و گردن را کاهش دهد. این فرآورده شامل آنتی اکسیدانهای قوی و موثر جهت حفاظت ازعملکرد بهینه سیستم ایمنی و محافظت طولانی مدت از سلولها است. این یک مورد مهم است که باید از آن آگاه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید