آموزش دستگاه ems

دستگاه ems کل بدن به جهت نوآوری، عملکرد، آموزش، به روز رسانی و ارائه خدمات پیشرو است. افراد زیادی در سالن های

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

دستگاه ems کل بدن به جهت نوآوری، عملکرد، آموزش، به روز رسانی و ارائه خدمات پیشرو است. افراد زیادی در سالن های ورزشی جهت زیبایی اندام و لاغری از Xbody برای ورزش کاران استفاده می کنند،

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

ورزشکاران حرفه ای جهت بهبود مهارت های جسمی خود از دستگاه emsاستفاده می کنند البته باشگاه دستگاه ems هم که مخصوص خود ورزش دستگاه ems باشد و فقط این ورزش در آنجا انجام شود در دنیا زیاد است در کشور ما هم بیش از 70شعبه دارد که خوشبختانه در حال افزایش است، مراکز زیبایی و مربیان خصوصی جهت زیبایی اندام از دستگاه ems استفاده می کنند، در مراکز توانبخشی هم جهت فعالیت های اختصاصی و تقویت ماهیچه های مجاور مفصل از دستگاه ems استفاده می شود.پوکی استخوان: این ورزش نه تنها می تواند به عنوان ابزار پیشگیری از پوکی استخون استفاده شود بلکه برای کسانی که مشکلات اسکلتی دارند و یا از بیماری پوکی استخوان رنج می برند بسیار مفید است.کمردرد: عضلات کمر به دلیل اینکه در پشت انسان است دسترسی بدان مشکل است دستگاه ems برای افرادی که از کمر درد رنج می برند ورزش مناسبی است.کمک به تناسب اندام پس از زایمان: ایکس بادی به خانم هایی که به دلیل زایمان تناسب و زیبایی اندام خود را از دست داده اند کمک می کند تا دوباره به اندام دلخواه خود باز گردند.کمک به رفع مشکلات پوستی و سلولیت: ایکس بادی با افزایش گردش خون در پوست سبب فرم دهی مجدد و نرم شدن بافت های زیر جلدی پوست می شود.اصلاح فرم اندام:ورزش ایکس بادی با کمک تقویت عضلات سبب اصلاح روش راه رفتن، نشستن و ایستادن می گردد،تقویت عضلات و آمادگی جسمانی چربی سوزی و کاهش سایز از دیگر فواید ایکس بادی است.

در این روش با فرستادن پالس های الکتریکی مستقیم به عضلات سرعت عضله سازی تا ۵ برابر و سرعت چربی سوزی تا ۳ برابر افزایش پیدا خواهد کرد. شاید به نظر پیچیده بیاید اما کاملا ساده است. با این حال واقعیت امر اینگونه نبوده و این ورزش به خوبی میتواند کمک کند تا به تناسب اندام مورد نظر خود رسیده و از ویژگیهای آن به بهترین شکل بهره مند شوید. به طور کلی اگر میبینید یک سلبریتی بازیگر یا ورزشکار حرفه ای از یک روش خاص استفاده و در فضای مجازی منتشر می کند، حتماً به آن محصول کمی مشکوک شوید و بیشتر تحقیق کنید چون پول های زیادی این وسط جا به جا شده است. یکی از مراحل بسیار سخت تمرینات توان شروع است ، که سرعت ساخت بیشتر رشته عضلات در آن موثر است. به وسیله ی امواج الکتریکی که مستقیما به رشته های عصبی می فرستد. قیمت دورههای 1 ماهه، 2 ماهه و 3 ماهه نیز بسته به تعداد جلسات آنها تعیین میشود و ممکن است از 1 میلیون و 300هزار تومان تا 3 میلیون و 900هزار تومان متغیر باشد. خبر خوب این است که پس از پایان تمرین، شما همچنان کالری کمتری می سوزانید و تا جلسه بعدی روند اضافه کالری سوزی ادامه خواهد داشت.

در عین حال محدودیت سنی برای افراد بالاتر از این سن وجود ندارد. همچنین برای ساخت عضله ها انرژی خیلی زیادی مصرف میشود این به معنی عضله سازی و کاهش ساز است. تمرینات دستگاه ems با ضربات الکتریکی کار می کند چیزی شبیه انقباض طبیعی بدن است این ضربات اضافه ، انقباض ماهیچه ها را به وسیله لباس تمرین ایکس بادی تنظیم میکند. این تمرین به نوعی ورزش سریع است که 20 دقیقه تمرین در هفته تاثیر 5 ساعت ورزش را خواهد داشت. آیا اشعه دستگاه ems افراد تنبل خوب است یا به طور کلی برای کسانی که می خواهند زودتر به نتیجه نهایی برسند؟ مزایای استفاده از دستگاه های اشعه ایکس چیست؟ از دیگر مزایای ما بعنوان تولید کننده ملیدستگاه ems خدمات پس از فروش ماست. پالس هایی که از طرف دستگاه ems بر بدن وارد میشود ، عضلات بدن را تحریک کرده و در حقیقت موجب تولید توده عضلانی بدون چربی میشود. تاثیر ایکس بادی در لاغری خود را با چربیسوزی و از بین بردن کالری نشان میدهد. در هر تمرین ۲۰ دقیقه ای با این تکنولوژی بین ۵۰۰ تا ۷۰۰ کالری انرژی مصرف می شود که با ۲ بار تمرین کردن در هفته نیاز ورزشی شما برطرف می گردد.


کالری های بیشتری میسوزد: در طول هر بار تمرین با دستگاه ems  شما چیزی حدود ۵۰۰ کیلو کالری را در ۲۰ دقیقه می سوزانید بعد از ۴ تا ۶ ساعت تمرین شما باید چیزی بیشتر از ۱۲۰۰ کیلو کالری سوزانده باشید در نهایت در ۴۸ ساعت بعد از جلسه تمرین باید بیش از ۴۰۰۰ کیلو کالری از بدن شما آب شود. و این کار را بدون وزن سنگین انجام می دهد. این مسئله در بین ورزشکاران نیز به وفور دیده میشود ؛ چنانکه ابداع لوازم ورزشی گوناگون ، اثربخشی تمرینات ورزشی را سرعت و کیفیت بیشتری بخشیده است ؛ یکی از روشهای نوین در این زمینه ، متد EMS میباشد . در ادامه قصد داریم تعداد از سوالات مربوط به ایکس بادی یا متد جدید ems را بررسی کنیم با ما همراه باشید در این مقاله. در طی تمرینات قدرتی مغز پیامی به عضلات میفرستد که موجب انقباظ آن می شود اما همه عضلات نمیتوانند این ارتباط گسترده را به خوبی دریافت کنند و این عضلات به راحتی فعال نمی شوند به همین خاطر به خوبی پرورش نمی یابند. 9. الکترود بازو را به کابل متصل کنید. این دستگاه ems نام دارد که در آن پالس های الکترونیکی با کمک یک متخصص از طریق لباس مخصوصی به عضلات ارسال می شود.منبع
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن